slider1
NOWOŚĆ
OPAKOWANIA
PAPIEROWE !!!!

O nas

Firma Eurosleeve specjalizuje się w produkcji opakowań o różnorodnym przeznaczeniu. Swoją działalność rozpoczęliśmyw 2015 roku, azałożycielami firmy są managerowie z 20-letnim doświadczeniem w branży opakowań foliowych, którzy postanowili wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom rynku. Nasz zespół tworzą osoby ambitne i kompetentne, które stale podnoszą swoje kwalifikacje. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować spełniające różnorodne potrzeby naszych Klientów.

Co nas wyróżnia?

Dużą uwagę przykładamy do jakości obsługi, dlatego priorytetem dla nas jest zadowolenie Klienta. Do każdego zamówienia podchodzimy z zaangażowaniem i szczególną precyzją. Wsłuchujemy się w potrzeby i wymagania Klientów oraz jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, szczególnie te, które są najbardziej angażujące. Sprawiają one, że naszafirma może stale się rozwijać, a także zdobywaćnowe doświadczenia. Z chęcią realizujemy zlecenia zarówno na produkcję opakowań masowych, jak i pojedyncze zamówienia. Jesteśmy przekonani, że dzięki doskonałej znajomości branży opakowań foliowych oraz posiadanemu doświadczeniu jesteśmy dla Państwa najlepszym partnerem biznesowym.

Eurosleeve S.A. jest wiodącym producentem asortymentu niezbędnego do pakowania i ekspozycji ziół oraz kwiatów doniczkowych i ciętych, warzyw, owoców, słodyczy, chlebów. Ponadto wytwarzamy opakowania typu WICKET, etykiety Toplabels, Wineglass, Bolduc oraz etykiety samoprzylepne. Nasze produkty posiadają szeroką gamę wykorzystania jako opakowania dla przemysłu spożywczego, chemicznego oraz farmaceutycznego.

Stosowane technologie oraz materiały

Do produkcji opakowań, w zależności od potrzeb Klientów, wykorzystujemy różne materiały o odmiennych właściwościach. Są to między innymi folie BOPP (transparentna, matowa, perłowa, metalizowana), CPP, PET, LDPE, HDPE oraz folie biodegradowalne (PLA, NVS, Green PE). Dostarczamy również wysokiej jakości laminaty 2- lub 3-warstwowe, które charakteryzują się bardzo wysoką estetyką wykonania oraz wykazują optymalne właściwości barierowe. Co więcej, sporym zainteresowaniem Klientów cieszą się produkowane przez nas folie CPP oraz BOPP z dodatkiem antifog zapewniającą długoterminową ochronę przeciwmgielną oraz doskonałą przejrzystość optyczną. Eurosleeve S.A. jest również partnerem handlowym Duo Plast AG, będącym producentem najwyższej jakości folii stretch z czystego polietylenu (PE) bez szkodliwych substancji dodatkowych.

Ponadto do naszej oferty włączyliśmy również wysokiej jakości opakowania papierowe na kwiaty oraz wykonane z materiałów biodegradowalnych. Świadczymy również usługi mikro- i makroperforacji folii,a także jejskładanie. Dzięki technologii mikro- i makroperforacji, czyli specjalnych otworów w folii, nadmiar wilgoci zostaje odprowadzony, a zawartość opakowań pozostaje świeża na dłużej. Tego typu opakowania są szczególnie często wykorzystywane do pakowania roślin, ziół oraz produktów spożywczych.

Spersonalizowany druk

Wszystkie oferowane opakowania mogą zostać zadrukowane metodą fleksograficzną. Nadruk wykonujemy we własnym zakresie przy użyciu maks. 8 kolorów. Współpracujemy z profesjonalną przygotowalnią flekso, która produkuje matryce fotopolimerowe w technice cyfrowej KODAK NX wraz z wydrukiem próbnym PROOF będącym symulacją efektu końcowego. Dzięki temu każdy projekt jest w najmniejszym szczególe dopasowany do preferencji Klientów oraz ich różnorodnych potrzeb i specyfiki towarów. Niezależnie od tego, czy opakowanie jest przeznaczone do roślin, czy też żywności i innych produktów, Klienci mogą liczyć na nasze profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia oraz pomoc w wykonaniu końcowego projektu graficznego.

Jeśli poszukują Państwo doświadczonego producenta opakowań foliowych oraz papierowych, z bogatym zapleczem technologicznym, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. 


„Innowacyjna technologia produkcji opakowań z folii barierowych, biodegradowalnych i polipropylenowych”
Beneficjent: Eurosleeve Spółka Akcyjna
Wartość projektu:5 858 490,00 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 1 866 800,00 PLN
 
CELE PROJEKTU: Celem projektu jest rozwój przedsiębiorstwa poprzez inwestycje w innowacyjną linię technologiczną do przerobu folii barierowych, biodegradowalnych i polipropylenowych co pozwoli na zaoferowanie nowego wysokiej jakości produktu. 
 
PLANOWANE EFEKTY: Najważniejsze efekty projektu obejmują wprowadzenie do oferty przedsiębiorstwa nowego produktu (opakowania z folii biodegradowalnej, barierowej i polipropylenowej), dotarcie do nowych rynków zbytu, rozpoczęcie działalności eksportowej, wykorzystanie rozwiązań TIK, poprawę BHP oraz wzrost zatrudnienia w spółce. Przedsięwzięcie wpłynie na zwiększenie potencjału technologicznego oraz konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez wdrożenie innowacji procesowych, produktowej oraz nietechnologicznych.
 
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa  Śląskiego na lata 2014-2020.