slider1
NOWOŚĆ
OPAKOWANIA
PAPIEROWE !!!!

Pakowanie flow-pack z użyciem folii z mikroperforacją i folii CAST

W naszej ofercie znajdują się różnorodne opakowania do kwiatów i produktów spożywczych, które tworzymy z dbałością o najmniejszy detal. Stosujemy przede wszystkim pakowanie flow-pack, które pozwala na efektywne wykorzystanie naszych zasobów. Czerpiemy także korzyści płynące z eksploatacji folii z mikroperforacją i folii polipropylenowej CAST. Pierwsza z nich doskonale odnajduje się w przemyśle spożywczym. Dzięki posiadanym mikrootworom umożliwia uwalnianie pary wodnej poza opakowanie, pozwalając tym zachować świeżość pieczywa i warzyw przez długi czas, Natomiast folia CAST charakteryzująca się doskonałą wytrzymałością i elastycznością, znajdując zastosowanie w produkcji woreczków spożywczych, opakowań wymagających pasteryzacji czy foliowych opakowań BIO do ciętych kwiatów i bukietów.


Wszechstronne pakowanie systemem flow-pack

Oferta naszej firmy obejmuje przede wszystkim opakowania na kwiaty – zarówno cięte, jak i doniczkowe, papierowe opakowania na zioła w doniczkach czy osłonki na słodycze, owoce i warzywa. Ponadto produkujemy opakowania foliowe i papierowe w wielu wariantach dotyczących rozmiaru, kolorystyki czy personalizacji, które mogą być wykorzystywane w dowolny sposób. Z myślą o odmiennych preferencjach Klientów oraz ich zróżnicowanych potrzebach, do produkcji opakowań używamy nowoczesnych maszyn, pozwalających na wytwarzanie opakowań z różnych tworzyw. Produkujemy dużą ilość opakowań w stosunkowo krótkim czasie.


Produkcja opakowań folią CAST


Do produkcji opakowań używamy w głównej mierze wytrzymałej folii CAST – przede wszystkim ze względu na jej doskonałe parametry, takie jak doskonała zgrzewalność, wysoka odporność, elastyczność i przezroczystość. jest wytrzymała. Wykorzystujemy ją do wytwarzania worków foliowych na kwiaty oraz produkty spożywcze. Jeśli szukasz doświadczonego producenta opakowań foliowych, to zapraszamy do kontaktu. Z chęcią przedstawimy pełną ofertę naszych usług, cennik oraz szczegółowy plan współpracy.Baner Unii Europejskiej

„Innowacyjna technologia produkcji opakowań z folii barierowych, biodegradowalnych i polipropylenowych”
Beneficjent: Eurosleeve Spółka Akcyjna
Wartość projektu:5 858 490,00 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 1 866 800,00 PLN
 
CELE PROJEKTU: Celem projektu jest rozwój przedsiębiorstwa poprzez inwestycje w innowacyjną linię technologiczną do przerobu folii barierowych, biodegradowalnych i polipropylenowych co pozwoli na zaoferowanie nowego wysokiej jakości produktu. 
 
PLANOWANE EFEKTY: Najważniejsze efekty projektu obejmują wprowadzenie do oferty przedsiębiorstwa nowego produktu (opakowania z folii biodegradowalnej, barierowej i polipropylenowej), dotarcie do nowych rynków zbytu, rozpoczęcie działalności eksportowej, wykorzystanie rozwiązań TIK, poprawę BHP oraz wzrost zatrudnienia w spółce. Przedsięwzięcie wpłynie na zwiększenie potencjału technologicznego oraz konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez wdrożenie innowacji procesowych, produktowej oraz nietechnologicznych.
 
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa  Śląskiego na lata 2014-2020.