Предложение

Oferta opakowań na kwiaty

W naszej ofercie znajdują się różnorodne opakowania do kwiatów, które tworzymy z dbałością o najmniejszy detal. Z myślą o odmiennych preferencjach Klientów oraz ich zróżnicowanych potrzebach, do produkcji opakowań używamy nowoczesnych maszyn, pozwalających na wytwarzanie opakowań z różnych tworzyw. Stosujemy między innymi pakowanie flowpack, które pozwala na efektywne wykorzystanie naszych zasobów. Dzięki temu produkujemy dużą ilość opakowań w stosunkowo krótkim czasie. System ten umożliwia również pakowanie pojedynczych egzemplarzy. Dlatego niezależnie od tego, czy są Państwo zainteresowani produkcją masową, czy też próbką kilku opakowań, zapraszamy do kontaktu.


Co jeszcze obejmuje nasza oferta?

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim opakowania na kwiaty, zarówno cięte jak i doniczkowe, opakowania na słodycze, owoce i warzywa, a także opakowania foliowe i papierowe, które mogą być wykorzystywane w dowolny sposób. Do produkcji opakowań używamy między innymi folii cast, ponieważ jest wytrzymała, przeźroczysta oraz posiada doskonałą zgrzewalność. Wykorzystujemy ją do wytwarzania opakowań na kwiaty oraz do produktów spożywczych. Dodatkowo zajmujemy się produkcją opakowań, które posiadają mikroperforacje folii, czyli niewielkie otwory, które umożliwiają odprowadzanie wilgoci oraz swobodny przepływ powietrza. Dzięki temu zapakowane w ten rodzaj folii produkty, szczególnie spożywcze, dłużej zachowują świeżość.

Jeśli szukają Państwo doświadczonego producenta opakowań foliowych, to zapraszamy do kontaktu. Z chęcią przedstawimy pełną ofertę naszych produktów.
„Innowacyjna technologia produkcji opakowań z folii barierowych, biodegradowalnych i polipropylenowych”
Beneficjent: Eurosleeve Spółka Akcyjna
Wartość projektu:5 858 490,00 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 1 866 800,00 PLN
 
CELE PROJEKTU: Celem projektu jest rozwój przedsiębiorstwa poprzez inwestycje w innowacyjną linię technologiczną do przerobu folii barierowych, biodegradowalnych i polipropylenowych co pozwoli na zaoferowanie nowego wysokiej jakości produktu. 
 
PLANOWANE EFEKTY: Najważniejsze efekty projektu obejmują wprowadzenie do oferty przedsiębiorstwa nowego produktu (opakowania z folii biodegradowalnej, barierowej i polipropylenowej), dotarcie do nowych rynków zbytu, rozpoczęcie działalności eksportowej, wykorzystanie rozwiązań TIK, poprawę BHP oraz wzrost zatrudnienia w spółce. Przedsięwzięcie wpłynie na zwiększenie potencjału technologicznego oraz konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez wdrożenie innowacji procesowych, produktowej oraz nietechnologicznych.
 
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa  Śląskiego na lata 2014-2020.